(044) 593-38-16 | (098) 581-14-31 | (099) 92-067-02 orthostrelicia@gmail.com

Ендодонтія

Эндодонтія або лікування кореневих каналів – один із важливих етапів комплексного стоматологічного лікуваня, так як тільки здоровий зуб може вірно прослужити свому господарю десятки років. Крім того, успішне проведення наступних етапів лікування, таких як протезування і реставрація, просто неможливе без якісного лікування кореневих каналів. Як правило необхідність в ендодонтичному лікуванні виникає в наслідок розмноження мікробних інфекцій із каріозної порожнини зуба в пульпу (нерви і судини в середині зуба), а також при травмах чи переліковуваннні раніше неякісно запломбованих кореневих каналів зуба.

Коли ж виникає запитання про лікування кореневих каналів?

  • біль при накушуванні;
  • нічні болі в зубі;
  • ниючі болі від температурних подразників і зникнення після припинення дії подразника;
  • наявність свищевого ходу;
  • ревізія швидше лікованих кореневих каналів перед протезуванням.

Лікування каналів зубів складається з декількох етапів:

1. Анестезія та ізоляція робочого поля за допомогою коффердама.
2. Інструментальна (механічні) та медикаментозна обробка каналів. Під такою обробкою мається на увазі видалення пульпи і продуктів її розпаду, старого пломбувального матеріалаю.Корневой канал очищається за допомогою інструментів і хімічних речовин (гіпохлорит натрію), ефективність яких посилюється шляхом нагріву і ультразвуковими коливаннями.
3. Пломбування каналів зуба. Ми використовуємо метод «тривимірної обтурації», коли під тиском розігріта термопластичная маса (гутаперча) вводиться в підготовлений кореневий канал, герметично закриваючи його.
4. Закриття доступу після ендолеченія.
5. Перевірка та рентгенологічний контроль леченого зуба через 6 міся, 2 і 4 роки.

Тривалість процедури залежить від клінічного випадку і може зайняти один візит близько 2 годин, або ж буде потрібно кілька візитів. Протягом місяця після успішного лікування каналів зуб необхідно покрити коронкою або відновити реставрацією.

Для якісного лікування каналів зубів ми обов’язково використовуємо мікроскоп Global – один з лідерів на ринку оптичного медичного обладнання.

Мікроскоп дозволяє збільшити зуб в 40 разів і побачити всі анатомічні особливості зуба, а не працювати в сліпу. У силу цього відсоток успіху і прогнозованість результату лікування підвищується в кілька разів. При переліковуванні каналів мікроскоп просто незаміним – проходження склерозованих каналів, знаходження пропущених і не пролікованих раніше каналів, дозволяє витягти уламки інструментів, полегшує виявлення прихованих тріщин і закриття перфорацій.

Крім того з’явилася можливість вести фото-і відеозйомку під час лікування і в подальшому продемонструвати пацієнтові всі етапи лікування.

Якісно виконане ендодонтичне лікування дозволяє зберегти зуб.