(044) 593-38-16 | (098) 581-14-31 | (099) 92-067-02 orthostrelicia@gmail.com

Biolase (США) – найвідоміша компанія, що поставляє на світовий ринок стоматологічні лазери. Компанія веде свою діяльність з 1986 року. За цей час вона досягла відмінних результатів у сфері розробки ефективних лазерів для стоматологічних маніпуляцій.

Лазерна стоматологія – сучасний і високоефективний метод лікування багатьох стоматологічних захворювань.
У нашій клініці використовується діодний лазер – BIOLASE EPIC 10. Лікування за допомогою цього лазера комфортно, і практично не доставляє пацієнтам неприємних відчуттів, яких складно уникнути при використанні традиційних технологій.

Переваги діодного лазера:

  • Безболісно. У більшості випадків можна взагалі відмовитися від анестезії.
  • Безкровно. Лазерне випромінювання герметизує кровоносні судини в точці впливу, дозволяючи отримати практично безкровний розріз.
  • Максимальна точність препарування. Використання лазера дозволяє проводити дуже дбайливу обробку поверхні, не знімаючи зайву тканину.
  • Біостимулюючий ефект. Лазерна рана заживає на кілька діб швидше, ніж різана рана.
  • Комфорт для пацієнта. Значне скорочення тривалості операції та післяопераційного дискомфорту.

Лазерне відбілювання зубів – сучасний метод глибокого вибілювання, який не тільки не пошкоджує емаль, а й сприяє її зміцненню в середньому на 25-37% за рахунок ущільнення її структури.

Для проведення процедури, стоматолог наносить на поверховість зубів спеціальний гель до складу якого входить активний кисень і абсорбуючі речовини. Під дією лазерного випромінювання в гелі починаються активні хімічні реакції з виділенням активного кисню. Під його дією відбувається окислення пігментів погіршують колір зуба, абсорбуючі речовини сприяють їх виведенню і нейтралізації.

У середньому відбілювання відбувається на 6-8 відтінків світліше вихідного кольору.

Застосування лазера в ендодонтії

Основним завданням ендодонтіческого лікування є якісна обробка і пломбування кореневих каналів. Але навіть при гарному очищенню і промиванні дезінфікуючі розчини не можуть проникнути в усі відгалуження системи мікроканалів зуба.

Ця проблема вирішується за допомогою лазера, який має антибактеріальний ефект і біостимулюючи властивості, що може бути використано для пригнічення патогенної мікрофлори. В результаті лікар отримає стерильний канал, який повністю готовий до обтурації.

Застосування лазера для лікування захворювань пародонту

Застосування діодного лазера BIOLASE EPIC 10 в пародонтології дозволяє здійснити безболісне і безкровне видалення грануляцій з пародонтальних кишень, стерилізацію пародонтальної кишені, закриття пародонтальної кишені за рахунок біостимулюючого впливу діодного лазера.

У результаті швидко проходить кровоточивість ясен, знижується рухливість зубів і запалення слизової, у ряді випадків спостерігається регенерація кісткової тканини, що підтверджується рентгенологічними дослідженнями.

Застосування діодного лазера успішно знімає підвищену чутливість зубів, а також больові симптоми при дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба.

Запис на консультацію або лікування

Будь ласка вкажіть свої контактні дані у формі зв’язку. Ми зв’яжемося з вами.
Також для запису ви можете зателефонувати нам: (044) 593-38-16 | (098) 581-14-31 | (099) 92-067-02

Записатися